آموزشوردپرس

ایجاد کوپن تخفیف یکبار مصرف شخصی در وردپرس

اگر می خواهید مسابقه آنلاین بگذارید و احتمالا به برنده های خود کوپن تخفیف بدهید ، حتما دغدغه امکان استفاده از کوپن برنده توسط افراد دیگر را دارید، خب وردپرس این امکان رو به شما میده تا بتونید کوپن تخفیف رو برای استفاده به صورت محدود شده ایجاد کنید.

برای اینکه بتوانید روی کوپن های وردپرس نظارت کافی را داشته باشید بایستی ابتدا افزونه Advanced Coupons for WooCommerce را از اینجا برروی وردپرس خود نصب کنید.

بعد از اینکه این افزونه را نصب و فعال کردید به سراغ بخش بازاریابی / کوپن های تخفیف بروید. در این قسمت یک کد تخفیف جدید ایجاد کنید و با توجه به دستور العمل هایی که در ادامه مشاهده می کنید آن را برای کاربران خود شخصی سازی کنید.

در این آموزش مثلا می خواهیم یک کد تخفیف 15 درصدی برای خرید بعدی مشتری خاصی ایجاد کنیم. برای اینکار همانند تصویر زیر ابتدا به وردپرس دستور تولید خودکار کد تخفیف را می دهیم.

سپس همانند تصویر بالا از گزینه نوع تخفیف ، تخفیف بر مبنای درصد را انتخاب می کنیم. در انتهای تنظیمات عمومی تاریخ اعتبار کد تخفیف را می تونیم مشخص کنیم.

سپس وارد بخش محدودیت های استفاده می شوید، در این بخش می توانید تعیین کنید که این کوپن فقط توسط یک کاربر استفاده شود و همچنین یکبار هم استفاده و منقضی شود.

حالا اگر شما بخواهید می توانید علاوه بر محدودیت های ذکر شده در بالا ، برروی ایمیل کاربری خاص این محدودیت را اعمال کنید برای اینکار به آخرین گزینه تنظیمات می رویم. ایمیل هایی که دسترسی به کد تخفیف داشته باشند را می توانید با وارد کردن مشخص کنید، بین ایمیل ها ویرگول بذارید.

در نهایت کد تخفیف را منتشر کنید و برای مشتری دلخواه خود ارسال کنید، مطمئن باشید که کسی غیر از او نمی تواند از این کد تخفیف بهره ببرد.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا