آموزشمطالب برتروردپرس

ایجاد صفحه تشکر از پرداخت اختصاصی در ووکامرس

اگر دقت کرده باشید صفحه تشکر ووکامرس در وردپرس بسیار بسیار ساده است و بعضا غیر کاربردی طراحی شده است. در صفحه تشکر به نظر من بایستی شما بتوانید اطلاعات کاربردی درباره سایت و نحوه دریافت پشتیبانی خرید را وارد کنید. یا اینکه اگر کالا را به شیوه کارت به کارت فروخته اید اطلاعات حساب بانکی را با گرافیک زیبا به کاربر نشان دهید و فیلدی با امکان ارسال فیش های واریزی را در این بخش قرار دهید.

اگر به هر دلیلی دوست دارید صفحه تشکر از پرداخت ووکامرس را کاستومایز کنید و یک طراحی اختصاصی از صفحه تشکر از پرداخت ایجاد کنید با من همراه باشید.

برای اینکه شروع به طراحی کنید نیاز به یک پلاگین دارید که اصلا چنین امکانی را به ووکامرس شما اضافه کند. ووکامرس به صورت پیش فرض امکان ویرایش صفحه تشکر از پرداخت را نمی دهد. برای ایجاد دسترسی به این صفحه بایستی افزونه Thanks Redirect for WooCommerce را از اینجا دانلود و برروی ووکامرس خود فعال کنید.

حالا اگر وارد تنظیمات ووکامرس شویدو به تب محصولات یا Product بروید مشاهده می کنید که یک منو به آخر منوها اضافه شده که نامش Thanks Redirect for WooCommerce است.

با کلیک برروی این منو شما وارد صفحه ای می شوید که می توانید آدرس صفحات اختصاصی طراحی شده برای پرداخت موفق و صفحه پرداخت ناموفق ووکامرس را وارد کنید.

خب ، حالا که امکان درج صفحه دلخواه برای صفحه پرداخت موفق و صفحه پرداخت ناموفق ووکامرس را فعال کردید، وقت آن است که با صفحه ساز دلخواه خود یک برگه دلخواه برای این دو موضوع طراحی کنید و آدرس های این برگه ها را در تنظیمات وارد کرده و ذخیره کنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا