خودمانی

اضافه شدن فروشگاه اینترنتی و آکادمی به برانکس

سلام دوستان …

از آخرین باری که در برانکس تغییرات ایجاد کردیم، مدتی می گذرد، دقیقا تیر ماه بود که یک سری تغییرات مثبت در برانکس ایجاد شد.

این بار تغییرات گسترده تر شده اند. بخش آکادمی که مدتها در حالت بزودی بود، بالاخره فعال شد. هم اکنون می توانید در برانکس دوره های آموزشی مقرون به صرفه و جامع تهیه کنید.

مثلا آموزش مقدماتی طراحی سایت و آموزش مقدماتی وردپرس ما که با قیمت 250 هزار تومان ارائه می شود شامل کلی سر فصل های مجزا است و داخل آن مثلا کار با ویژوال کمپوسر ، پلاگین های معروف و … را فرا میگیرید. این مجموعه کلی ویدئوی آموزشی دارد و حجم دانلود آن که در تصویر زیر مشاهده می کنید 4 گیگابایت است.

در کنار دوره های آموزشی ، خرید و شارژ حساب های شخصی بین المللی نیز در دستور کار قرار گرفته است. شما می توانید از فروشگاه برانکس که در همان بخش آکادمی قرار دارد، گیفت های اختصاصی برای اسپاتیفای ، شبکه پلی استیشن و NordVPN خریداری کنید.

در آینده پست های بیشتری برای معرفی بخش های مختلف فروشگاه برانکس منتشر خواهیم کرد. منتظر خبر های خوب بعدی باشید …

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا