خودمانیمطالب برتر

استیو جابز و جو روگان به کمک هوش مصنوعی با هم مصاحبه کردند

هوش مصنوعی استیو جابز را در جلوی جو روگان در پادکستی فیک قرار داده است. این پادکست که حدود 20 دقیقه زمان دارد توسط هوش مصنوعی بر اساس دیتای موجود از سخنرانی های استیو جابز و پادکست های جو روگان ایجاد شده است.

به نظر شخصی خودم ، قسمت های جو روگان بهتر تولید شده ، دلیلش هم مشخص است که جو روگان دیتای بیشتری از صحبت برروی اینترنت دارد. استیو جابز سالهاست از این دنیا رفته است و در زمان حضورش همانند این روزها پادکست ها و سخنرانی ها انقدر زیاد نبودند.

مکالمه این دو خیلی بامزه شروع می شود. جو روگان می گوید مدت هاست از شما خبری نیست؟ استیو جابز هم در جواب می گوید که از دفعه آخری که در برنامه حضور داشته سالها می گذرد ، البته هیچ وقت جابز در برنامه روگان حضور نداشته است. برنامه جو روگان دو سال قبل از مرگ استیو جابز شروع شده است.

خنده های استیو جابز اگر در این محاوره نبود خیلی کار تمیز تر و طبیعی تر می شد ، اکثر صحبت ها همانند دیالوگ های بازی های ویدئویی است. در این پادکست باز هم پای سایت گیزمودو وسط کشیده می شود! وبسایتی که اطلاعات آیفون 4 را لو داد. چقدر پیر شدیم و چقدر دنیا از آن زمان پیشرفت کرد.

اگر دوست دارید به این پادکست گوش دهید از قسمت زیر کمک بگیرید:

اگر به صفحه نخست وبسایت https://podcast.ai بروید می توانید این پادکست را گوش دهید. البته در قسمت پایین صفحه هم ما Embed کردیم.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا