آموزشتولید محتوامطالب برتر

استوری در تلگرام فعال شد

به مناسبت 10 سالگی پلتفرم تلگرام، امکان استوری برای همه کاربران فعال شده است. برخلاف اینستاگرام و سرویس های مشابه که استوری ها مدت زمان 24 ساعت فعال می مانند در تلگرام می توانید خودتان تنظیم کنید که بین 6 12 24 و 48 ساعت استوری شما فعال باشد.

کاربران نسخه‌ی رایگان تلگرام از ساعات پایانی شب گذشته قابلیت استوری را دریافت کرده‌اند. پاول دورف، مدیرعامل تلگرام، گفته است که این قابلیت به‌صورت تدریجی منتشر می‌شود؛ بنابراین اگر نمی‌توانید استوری ارسال کنید، فعلاً منتظر بمانید.

برای ارسال استوری ، کافیست صفحه چت خود را به پایین بکشید تا نمادک یا عکس پروفایل خود را با یک علامت + در کنارش مشاهده کنید. از همین قسمت می توانید استوری را منتشر کنید.

همانند سایر بخش های اپ تلگرام که تمرکز خوبی روی کنترل روی میزان دسترسی دارد، در استوری ها نیز می توانید انتخاب کنید که استوری های شما ، یا یک استوری خاص را چه افرادی در تلگرام بتوانند مشاهده کنند. ( تصویر بالا )

اگر این امکان برای شما فعال نشده، بایستی صبر کنید، احتمالا نیازی به بروز کردن اپ نباشد و فقط بایستی صبر کنید تا به صورت مرحله به مرحله ، این امکان برای کاربران در نقاط مختلف دنیا در دسترس قرار گیرد.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا