آموزشمطالب برتروردپرس

ارتقا سئو SEO Improve – بهترین افزونه سئو وردپرس

در کنار دوره رایگان آموزش سرچ کنسول ، یک سری محتوای دیگر را هم در سال 2024 شروع خواهیم کرد تحت عنوان ارتقا سئو SEO Improve ، که برای شروع 21 عدد پست را پیش بینی کردیم که در طی آن شما از یک بلاگر ساده به یک سئو کار نیمه حرفه ای تبدیل خواهید شد.

در اولین محتوای این سری ، سراغ آغاز به کار و انتخاب یک افزونه سئو خوب می رویم. خب همه شما می دانید که من علاقه شدیدی به سئو همه کاره یا All in one SEO دارم. این افزونه در دو نسخه رایگان و پولی در دسترس است و نسخه رایگان آن را برای شروع به کار انتخاب می کنیم.

حالا چرا سئو همه کاره برای یک سایت وردپرسی مناسب است؟

مهم ترین دلایل این ها هستند:

یکی از بهترین ابزارها برای تولید نقشه سایت برای موضوعات مختلف، از سایت خبری تا یک سایت سرویس دهی، اینکه در نقشه سایت هر کدام از انواع سایت یک دیتای مشخصی باشد به گوگل می فهماند که دوره هایی که برای کراول کردن به سایت شما مراجعه کند چقدر باشد. مثلا سایت خبری هرروز باید بررسی شود، ولی سایت معرفی سرویس شاید ماهی یکبار کافی باشد.

سئو همه کاره از امکان index now کاملا پشتیبانی می کند. این امکان در موتورهای جستجوی بروز مثل بینگ و Yandex ، پشتیبانی می شود که برای یک تازه کار بسیار حیاتی است و در بدو کار باعث لیست شدن و ایندکس شدن سریعتر محتوای شما می شود.

پیش نمایش در فضای سئو ، بسیار مهم است ، اینکه شما بدانید در نتایج جستجو با چه شمایلی ظاهر خواهید شد حیاتی است ، سئو همه کاره این امکان را در همه بخش های سایت محیا می کند تا شما پیش نمایش وضعیت نمایش خود را بدانید.

سه موردی که در بالا گفتم ، مهمترین ویژگی های سئو همه کاره است، این افزونه توسط wp beginner حمایت می شود. افزونه ای بسیار ساده در عین حال کاربردی است.

در قسمت بعدی این سری از محتوا ، شروع به کار و انتخاب کلمات کلیدی برای تولید محتوا را بررسی خواهیم کرد.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا