اخبار کریپتو

اتریوم به محدوده دو هزار دلاری نزدیک می شود

اتریوم مدتی است که خودش را از بازار جدا کرده است. این روزها اتریوم و بیت کوین دو محور اصلی بازار کریپتو شده اند و خصوصا اتریوم با اخبار مرتبط با Merge رسما خودش را از سایر بازار جدا کرده است.

اتریوم آخرین تست های موفقیت آمیز برای انجام Merge را پشت سر گذاشته است و با اینکه بعد از تاریخ 15 سپتامبر Merge اتفاق می افتد ولی تنها حدود 55 درصد از شبکه جدید اتریوم پیشرفت خواهد داشت و همچنان مشکلات مقیاس پذیری وجود خواهد داشت.

با توجه به دو مورد بالا ، برخی از تحلیل گران این عقیده را دارند که اتریوم تا زمان رسیدن به تایم Merge همچنان افزایش قیمت خواهد داشت و بعد از Merge می تواند دچار یک اصلاح عمیق شود. ولی هرچه باشد اتریوم به تنهایی باعث مثبت شدن بازار شده است و حتی بیت کوین را نیز به سمت خود می کشد.

اتریوم مدتی است که از محدوده اصلاح قیمتی هزار دلاری به محدوده قبلی اصلاح قیمتی که در حدود 1800 تا 2000 دلار است برگشته است. خیلی از آلت کوین ها و بیت کوین هنوز نتوانسته اند به محدوده قبلی خود بازگردند.

ارزش بازار اتریوم از نصب ارزش بازار بیت کوین فراتر رفته است. هم اکنون حدود 240 میلیارد دلار ارزش بازار اتریوم است در حالیکه بیت کوین 472 میلیارد دلار می باشد. از نصف کمی فراتر رفتیم. در میزان تسلط بر بازار نیز اتریوم در حال نزدیک شدن به 21 درصد است و بیت کوین به 40 درصد به صورت کاهشی نزدیک می شود.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا