آموزشتولید محتوا

آیا هنوز هشتگ ها در اینستاگرام کاربرد دارند؟

اخیرا اینستاگرام اعلام کرد که 3 الی 5 هشتگ ، برای پست ها کافیست و برای بیشتر از این می توان از هشتگ گذاری داخل کامنت ها استفاده کرد. چرا که جستجو در اینستاگرام منطق محور شده و بر اساس تصویر و آنالیز تصویر ارسالی ، جستجوی اینستاگرام محتوای شما را رتبه بندی می کند البته در کنار آن هشتگ ها را هم آنالیز می کند تا به نتیجه دقیق تری برسد ولی اینکه بیشتر از مقدار پیشنهادی اینستاگرام هشتگ قرار دهید احتمالا کمک زیادی به رتبه پست شما نمی کند و حالتی خنثی دارد.

البته اگر شما یک استراتژی تولید محتوای برنامه ریزی شده دارید می توانید از هشتگ ها برای دسته بندی محتوای خود ، مثل دسته بندی های یک وبسایت ، استفاده کنید. مثلا محتوای آموزشی با تگ آموزش_اسم شما ارسال شوند و مطالب خبری با هشتگ خبر_اسم شما، تا دنبال کنندگان شما با تاچ کردن و باز کردن یک هشتگ داخل اکانت شما محتوای اختصاصی شما را بتوانند پیدا و مطالعه کنند.

اگر محتوای شما با خطای بسیار کمی به هشتگ ها متصل شوند، به این معنا که دقیقا پیرو محتوای عکس خود هشتگ انتخاب کنید قطعا رتبه بندی بهتری در ایندکس اینستاگرام بدست می آورید.

در لیست زیر 50 تا هشتگ پر کاربرد در سال اخیر را مشاهده می کنید:

#love

#interiordesign

#design

#fashion

#instagood

#style

#inspiration

#art

#travel

#summer

#realestate

#foodie

#homedecor

#smallbusiness

#shoplocal

#motivation

#wellness

#health

#lifestyle

#beauty

#food

#home

#selfcare

#photography

#fitness

#nature

#handmade

#ootd

#photooftheday

#skincare

#architecture

#selflove

#shopsmall

#luxury

#supportlocal

#instafood

#beautiful

#mentalhealth

#mindset

#business

#vegan

#linkinbio

#healthy

#family

#interior

#entrepreneur

#interiors

#delicious

#explore

#realtor

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا