آموزشکسب و کارمطالب برتر

آیا می توان معافیت مالیاتی برای کسب و کار آنلاین دریافت کرد؟

همانطور که می دانید این روزها داشتن نماد الکترونیک و کد رهگیری مالیاتی برای ایجاد کسب و کار اینترنتی الزامی است. ولی اگر کسب و کار شما خرد است می توانید تا سقف 100 میلیون تومان در ماه معافیت مالیاتی کسب کنید.

برای شروع بایستی در هنگام ثبت نام نماد الکترونیک ، وقتی به مرحله اضافه کردن دامنه کسب و کار رسیدید ، تیک مربوط به کسب و کار خرد را وارد کنید.

با این کار هزینه دریافت نماد الکترونیک شما 50 هزار تومان می شود. نماد دریافتی شما نیز ، نماد خاکستری خواهد بود. این نماد تا سقف 100 میلیون تومان معاف از مالیات است.

بعد از دریافت نماد خاکستری برای سایت ، کافیست برای دریافت درگاه پرداخت در یکی از سرویس های معروف مثل زرین پال یا idpay ثبت نام کنید و در هنگام ثبت نام کد مالیاتی و اطلاعات نماد خود را اعلام کنید. بعد از فعال شدن درگاه پرداخت حتما تیکت بزنید و به شرکت مربوطه اعلام کنید که نماد خاکستری برای کسب و کار خرد دریافت کردید و معافیت و سقف تراکنش را برای شما فعال کنند.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا