آموزشتولید محتوا

آیا شما به استراتژی برای تردز Threads نیازمندین؟ خیر

شبکه اجتماعی جدید گروه متا ، تردز نام دارد. Threads ترند این روزهای اینترنت است. رقیب توییتر نام گرفته است ولی در عین حال یک محصول تازه است و هنوز کلی ایرادات دارد و حتی خود متا هم نمی داند به کدام سمت و سو این شبکه اجتماعی خواهد رفت.

توییتر هم از رشته توییت ( مشابه تردز ) پشتیبانی می کند، هم هشتگ دارد، هم لیست های مختلف دارد، هم امکانات ویژه در قالب پکیج توییتر بلو دارد. هیچ کدام از اینها در تردز نیست. حتی خود متا هم برایش الگوریتم خاصی در نظر نگرفته و این شبکه اجتماعی بدون دسته بندی یا الگوریتم خاصی ، به سان روز اول توییتر ( اگر بتوانیم آن را مشابه بدانیم ) فعالیت می کند.

با توجه به صحبت های بالا، به دنبال الگوریتم کاری تردز نباشید. چون الگوریتمی ندارد. تردز یک محصول تازه متولد شده است که با توجه به نیاز زمانه و بازخورد بلند مدت کاربرانش مسیرش را پیدا خواهد کرد. به همین دلیل اگر عضو هستید فقط در آن راحت باشید و روزمرگی ها یا واقعا تردز های آموزشی یا بحث محور خودتان را منتشر کنید!

بعد از اینکه وارد تردز شدید، برای اینکه بتوانید در وقت خود صرفه جویی کنید و بیخودی در آن گم و گور نشوید بهتر است که فقط دوستان نزدیک و یا برندهایی که برای شما ارزشمند هستند را دنبال کنید، چرا که مقصد نهایی تردز همانطور که چندباری تکرار کردم مشخص نیست. همین وقت را برای توییتر هم بگذارید، در توییتر جامعه بزرگتری از کاربران هستند، در نهایت مقایسه کنید که کدام را دوست دارید.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا