آموزشکسب و کار

آیا برای شروع یک کسب و کار اینترنتی دیر است؟

شاید شما با رفتن به سوشال مدیا و دیدن موفقیت برخی از افراد و برندها در این فضا با خودتان بگویید که دیگه برای شروع با این همه فروشگاه اینترنتی دیر است و فرصت طلایی را از دست دادید. ولی آیا واقعا این طور است؟ جواب سریع به این سوال خیر است. همیشه می توانید شروع کنید حتی با امکانات بسیار کم.

چطور از صفر یک فروش اینترنتی داشته باشم ؟

داشتن یک فروشگاه اینترنتی خودش یک سری هزینه ها را برای شما دارد. یک سایت فروشگاهی هزینه طراحی دارد، هزینه هاست و دامنه دارد و احتمالا نیاز داشته باشید که یک هزینه پشتیبانی پرداخت کنید. این هزینه ها در کنار یک سری هزینه کم برای تبلیغات در یک سری از فروشگاه ها باعث استارت سریعتر کار شما خواهد شد. حتی اگر در فضای مجازی ، خصوصا اینستاگرام تازه شروع به تبلیغات و فعالیت کردید.

سریعترین راه تبلیغات در فضای مجازی برای محصولات فروشگاه اینترنتی کدام است؟

برای شروع به تبلیغات ، بعد از اینکه سایت فروشگاهی را راه اندازی کردید که شامل خود فروشگاه ، دریافت نماد الکترونیک و درگاه پرداخت می شود، بایستی از سایت هایی مثل ترب استفاده کنید. این سایت ها با رنک و ترافیک بالا و تبلیغات خوبی که دارند می توانند سکوی پرتاب شما باشند. یکی از مشتریان ما در همان ماه نخست برای سایتی که تازه راه افتاده بود و اصلا در جایی تبلیغات نکرده بود توانست به فروش برسد. راز موفقیت تبلیغات و درج توضیحات کامل محصول در سایت ترب بود.

پس به شما اثبات شد که برای شروع هیچ وقت دیر نیست. اگر خواستید شروع کنید می توانید با تلگرام برانکس در ارتباط باشید تا راهکار مناسب کسب و کار به شما معرفی شود. @branex_ir

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا