آموزشآموزش سرچ کنسول گوگلوردپرس

آموزش رایگان سرچ کنسول – قسمت پانزدهم – مشاهده اطلاعات سرچ کنسول در داشبورد وردپرس

بعد از مدتها قسمت بعدی آموزش رایگان سرچ کنسول اماده شد. برای این قسمت می خواهیم هرآنچه تا حالا فراگرفتیم را در داشبورد وردپرس در دسترس داشته باشیم.

برای شروع بایستی افزونه سئو همه کاره را نصب و فعال کنید. برای این آموزش نسخه حرفه ای آن نیاز است. نسخه حرفه ای آن را می توانید از راستچین یا ژاکت تهیه کنید.

بعد از نصب و فعال سازی کافیست وارد بخش Search Statistics شوید. در بدو ورود افزونه سئو همه کاره می خواهد دیتای سایت شما را به سرچ کنسول متصل کند. اتصال با چند کلیک انجام می شود و وقتی مجدد به همین صفحه بعد از انجام اتصال برگردید ظاهر زیر را خواهید دید.

به صورت پیش فرض ، اطلاعات خوبی در این بخش در دسترس است. همانند میزان کلی کلیک ها، میزان نمایش در جستجوی گوگل و میانگین پوزیشن در نتایج جستجو .

اگر بخواهید می توانید دیتای بیشتری نیز از این بخش دربیارید. مثلا کلمات کلیدی برتر را در بخش Keyword Preformance می توانید مشاهده کنید.

در همان بخش قبل می توانید میزان رشد و یا کاهش رشد یک کلمه کلیدی را مشاهده کنید.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا