آموزشوردپرس

آموزش بروز رسانی دستی افزونه و قالب از پنل هاستینگ در وردپرس

اگر شما هم دچار مشکل در بروز رسانی افزونه های خود هستید می خواهید پروسه بروز رسانی ها را کمی سریعتر انجام دهید، احتمالا آموزش قبلی که در لینک زیر در دسترس است برایتان مناسب نباشد، با این حال آن را چک کنید شاید توانستید از آن طریق کارتان را انجام دهید.

آموزش بروز رسانی دستی افزونه های وردپرس

برای بروز کردن افزونه ها ، از طریق پنل هاستینگ، کافیست در هر پنلی هستید به دنبال FIle Manager خود بگردید، بعد از آن وارد پوشه Public HTML شوید، این فولدر حاوی اطلاعات وردپرس شماست. داخل آن بایستی وارد پوشه WP Content شوید. در این بخش چند پوشه مشاهده می کنید، یکی نامش Themes است که تم های سایت شما داخل آن است. پوشه دیگری نامش Plugins است، داخل آن پلاگین های نصب شده روی سایت شماست. حالا هر کدام از موارد را که می خواهید بروز کنید ، وارد پوشه مربوطه اش شوید.

مثلا ما می خواهیم افزونه Wordfenceمان را بروز کنیم. برای این کار پوشه ای که از قبل وجود دارد را Rename می کنیم و مثلا یک _ به انتهای اسم آن اضافه می کنیم. با این کار افزونه غیر فعال می شود. حالا فایل zip ای که از سایت وردپرس دانلود کردیم را در پوشه plugins آپلود می کنیم و از حالت فشرده خارج می کنیم.

بعد از این کار بایستی وارد داشبورد وردپرس خود شوید، داخل بخش افزونه های نصب شده به دنبال Wordfence بگردید و آن را فعال کنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا