آموزشمطالب برتروردپرس

آموزش برداشتن کپی رایت قالب در وردپرس

اگر می خواهید عباراتی مثل نیرو گرفته از وردپرس، قدرت گرفته از وردپرس یا طراحی و توسعه توسط یک تیم یا گروه را از قالب خود بردارید چند راه پیش رو دارید. این راه ها را در این پست به شما معرفی می کنم ، بستگی به قالبی دارد که شما استفاده می کنید. با توجه به قالب خود بهترین راه یا همه راه ها را تست کنید.

قالب های رایگان وردپرس مثل آسترا و سایر قالب های مشابه ، همه دارای امکان ویرایش کامل فوتر هستند. برای برخی از آنها مثل استورفرانت افزونه ویرایشگر فوتر به نام خود قالب وجود دارد. مثلا برای آسترا را در زیر مشاهده می کنید.

برای شروع بایستی وارد بخش شخصی سازی یا Customize شوید.

بعد از آن وارد بخش ویرایشگر یا Builder فوتر شوید.

بعد از آن صفحه ساز وردپرس ( صفحه ساز پیش فرض وردپرس ) باز میشود و شما می توانید عبارت کپی رایت را با هرچیزی که دوست دارید جابجا کنید.

برای تمامی قالب های مدرن وردپرس می توانید این کار را انجام دهید. تمامی قالب هایی که از ویرایشگر و صفحه ساز پیش فرض وردپرس استفاده می کنند این راه جواب می دهد.

برخی دیگر از ویرایشگر جدید و نسخه فول بهره می برند که در این صورت تمامی مراحل بالا را بایستی داخل Editor انجام دهید.

اگر قالب شما مدرن نیست، می توانید کدهای زیر را پیدا کنید و عبارات دلخواه خود را داخل آن جاسازی کنید.

<div class="powered-by">
        <?php
        printf(
          /* translators: %s: WordPress. */
          esc_html__( 'Proudly powered by %s.', 'twentytwentyone' ),
          '<a href="' . esc_attr__( 'https://wordpress.org/', 'twentytwentyone' ) . '">WordPress</a>'
        );
        ?>
      </div><!-- .powered-by -->

در صورتی که با صفحه سازها می توانید کار کنید، کلا یک صفحه لندینگ جدید برای خود طراحی کنید یا اینکه اگر از المنتور و صفحه سازهایی استفاده می کنید که می توانند برای بخش های مختلف سایت تمپلیت داشته باشند ، یک تمپلیت برای فوتر سایت طراحی کنید و روی تمامی بخش های سایت خود اعمال کنید.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا