آموزشوردپرس

آموزش ایجاد نظرسنجی در وردپرس به کمک wpforms

افزونه wpforms یکی از بهترین فرم سازهای وردپرسی است. این افزونه در نسخه پریمیوم عرضه می شود که می توانید از مارکت هایی همانند ژاکت یا راستچین آن را خریداری کنید.

اگر به دنبال درست کردن فرم نظرسنجی در وردپرس هستید بهترین گزینه استفاده از wpforms است. بعد از این که این افزونه و افزونه های! آن را خریداری کردید، بایستی وارد منوی افزونه شوید و به قسمت add on آن بروید و روی دکمه فعال کردن افزونه surveys and polls add on کلیک کنید.

بعد از آن اگر یک فرم جدید بخواهید ایجاد کنید گزینه نظرسنجی را خواهید دید. نامی برای فرم خود انتخاب کنید و برروی گزینه نظرسنجی همانند تصویر زیر کلیک کنید.

در نظر سنجی یک سری امکانات پیش فرض وجود دارد ، مثل اینکه کاربر بایستی نام یا ایمیل خودش را وارد کند تا نتیجه نظر سنجی یا آگاه سازی ناشی از ثبت آن برایش ارسال شود.

در نظر سنجی ممکن است سوالاتی پرسیده شود که بر اساس پاسخ نیاز باشد سوال خاصی فعال شود. این امکانات در بخش نظرسنجی wpforms در دسترس است و بر اساس پاسخ ثبت شده می توانید شرط خاصی را فعال کنید تا بر اساس آن سوال خاصی فعال و نمایش داده شود.

بعد از ثبت کردن فرم هم می توانید انتخاب کنید که به کاربر پیام نمایش داده شود یا به صفحه خاصی ریدایرکت شود یا نتایج نظر سنجی اگر دارای نمره است به کاربر نمایش داده شود.

این پست به درخواست یکی از خوانندگان ایجاد شده است. امیدوارم به صورت کلی و کافی موارد توضیح داده شده باشد.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا