آموزشوردپرس

آموزش ایجاد روند تایید ثبت نام کاربران در وردپرس

آیا شما می خواهید برروی ثبت نام کاربران نظارت داشته باشید؟

یکی از راه هایی که می توانید استفاده کنید تا جلوی ثبت نام های غیر کاربردی ، مثل ثبت نام بات ها، کاربرانی که شاید برای ارسال تبلیغات ثبت نام می کنند، و از این دست موارد را بگیرید، ایجاد روند تایید ثبت نام است.

در وردپرس به مدد وجود افزونه برای هرکاری، می توانید با چند کلیک ساده افزونه  New User Approve را نصب و فعال کنید تا بعد از ثبت نام کاربران ، لازم باشد تا ادمین سایت حتما ثبت نام را تایید کند تا فرد ثبت نام کننده به امکانات سایت شما دسترسی پیدا کند.

بعد از نصب افزونه فوق ، یک منو همانند تصویر بالا به منوهای داشبورد وردپرس شما اضافه می شود که در آن لیست ثبت نامی های وبسایت را مشاهده می کنید. کافیست برروی دکمه Approve کلیک کنید تا ثبت نام یک کاربر تایید شود به همین ترتیب اگر شک دارید که کاربری که ثبت نام کرده احیانا هدفی غیر از اهداف سایت شما را دارد می توانید برروی Deny کلیک کنید تا اطلاعات وی از بانک سایت شما حذف شود.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا