آموزشوردپرس

آمار و ارقام وردپرسی در آستانه انتشار نسخه 6.1 وردپرس

در آستانه انتشار وردپرس 6.1 در تاریخ 1 نوامبر کمی وضعیت وردپرس را با هم از زبان خود وردپرس بررسی کنیم. وردپرس قدرت دهنده بیش از 43 درصد از کل وبسایت های دنیاست. بر طبق گفته وردپرس دات کام ، ماهانه 70 میلیون پست جدید در نسخه رایگان وردپرس منتشر می شود.

از 1.9 بیلیون وبسایت در دنیا ، حدود 600 میلیون بلاگ داریم که نشان از رشد بلاگ نویسی در دنیا را می دهد. کاری با ظهور شبکه های اجتماعی شاید کمرنگ شده بود.

آمار و ارقام انتشار پست هم جالب است. 22 درصد از بلاگرها هفتگی پست های جدید منتشر می کنند. تنها 2 درصد از بلاگرهای دنیا روزانه پست منتشر می کنند. احتمالا موفق ترین ها هم کسانی هستند که جزو 2 درصد هستند و پست های با کیفیت تولید می کنند. زیر 1 درصد از بلاگرهای دنیا چند پست در یک روز منتشر می کنند .

از این همه سایت وردپرسی 71 درصد آنها به زبان انگلیسی هستند. دومین زبان وردپرس اسپانیایی است و در رتبه سوم اندونزیایی قرار دارد.

حدود 45 درصد از بلاگر ها محتوای آموزشی و بلند منتشر می کنند. حدود 76 درصد از بلاگر ها محتوای چطور این کار را انجام دهیم چه کوتاه چه بلند منتشر می کنند.

بیشترین حقوق برای یک بلاگر در آمریکاست. درآمد سالانه 104 هزار دلاری که شاید نسبت به کارهای دیگر کمتر باشد ولی بازهم خوب است که وجود دارد.

حدود 44 درصد از بلاگرها کارهای خودشان را ادیت می کنند. حدود 17 درصد دارای ویراستار شخصی و تیم هستند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا