آموزشکسب و کار

آمار و ارقام جالب از شرکت های هاستینگ بین المللی

امروز یک سری آمار و ارقام جالب درباره هاستینگ های بین المللی را مطالعه می کردم، گفتم بد نیست این مقاله را داخل برانکس نیز منتشر کنم امیدوارم لذت ببرید.

شرکت های هاستینگ خدمات مختلفی ارائه می دهند. سرور اختصاصی ، سرورمجازی ، انواع هاست های اشتراکی و ثبت دامنه از جمله خدمات اصلی شرکت های هاستینگ هستند.

سود خالص شرکت های هاستینگ در سال 2022 حدود 80 بیلیون دلار بوده است. پیش بینی می شود تا سال 2028 این عدد به 267 بیلیون دلار برسد.

اکثر بازار هاستینگ در اختیار آمریکای شمالی است. اروپا در رتبه بعدی قرار دارد. جالب است که ژاپن در زمینه سودآوری از هاستینگ به دلیل قطب بودن در تولید حافظه در رتبه سوم است.

در بازار دامنه GoDaddy بیشتر بازار را با 12.77 درصد در اختیار دارد. نزدیک ترین رقیبش نیم چیپ است که حدود 2.8 درصد از بازار را در اختیار دارد. 75 درصد از سایت های دنیا که در پلن هاست اشتراکی هستند از Go Daddy خدمات دریافت می کنند. این مورد بسیار جالب بود. در زمینه سرور مجازی هم 21 درصد از بازار در اختیار گو ددی است.

هاستینگر ، هاست ارزان و محبوب این روزها که اتفاقا می توانید از ایران به کمک کریپتو از آن خدمات تهیه کنید حدود 1.3 درصد از بازار جهانی را در اختیار دارد. از 1 میلیون وبسایت برتر دنیا 0.5 درصد آنها در هاستینگر سرویس دریافت می کنند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا